حریم خصوصی


در صورت عضو شدن در وب سایت eBonak و یا استفاده از خدمات آن؛ اطلاعاتی نظیر نام، ایمیل و شماره تماس از شما گرفته می شود. اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار می‌گیرد. هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده‌اید)، این رمز، شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می‌خواهیم تا این رمز را در اختیار هیچ کس قرار ندهید. این اطلاعات صرفا جهت نمایش به مشتریان جهت تماس و یا استفاده در تحلیل های اماری مورد بهره برداری قرار می گیرد.


IP ها و کوکی ها


ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرسIP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کرده و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم. این امر صرفا داده های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی‌تواند هویت شما را تعیین کند.


کوکی ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که ما روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کنیم. هنگامی که شما وارد سایت ما می‌شوید، سیستم ما کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند. همچنین کوکی ها به ما اجازه می‌دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم. شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت ما استفاده نمایید.


امنیت و حفاظت از داده‌ها


اطلاعات ثبت شده شما تا مدت معینی نزد eBonak باقی خواهد ماند. در این مدت eBonak مسئولیت حفاظت از اطلاعات شما را عهده دار می باشد. این مهم با استفاده از خط مشی امنیتی ما و دستورالعمل های معین صورت می گیرد.


 لینک دهی


در موارد خاص ممکن است سایت ما حاوی لینک‌های الکترونیکی به سایت‌های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت‌ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت‌های حریم خصوصی آن‌ها معتبر خواهد بود.


دسترسی و به روزآوری


شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.


تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی


هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

منو