قوانین ذیل به منظور ایجاد فضایی مطمئن جهت کسب وکار در وب سایت eBonak تدوین شده است. خواهشمندیم قوانین درج شده را به دقت مطالعه نمایید. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 1. وب سایت eBonak تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 2. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب میباشد.

 3. علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود کاربر می باشد.

 4. مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد. همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد، ویرایش خواهد شد.

 5. ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان، نژاد و محل سکونت آزاد است.

 6. در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

 7. کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی eBonak، شکایات خود را نسبت به انتشار مطالب غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران وب سایت اعلام کنند.

 8. سایت eBonak مسئولیتی در مورد دریافت پیام های با مضامین غیر اخلاقی از بازدیدکنندگان سایت به کاربران ندارد.

 9. انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.

 10. تمامی تماسهای الکترونیک با سایت eBonak بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 11. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

 12. لازم به ذکر است که کاربرانی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.

 13. تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت متعلق به سایت eBonak است و استفاده هر یک از محتوای سایت، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی می باشد.

 14. همه ی قوانین تا زمانی که در سایت eBonak نمایش داده می شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

 15. با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورت عدم پیروی از این قوانین به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اکانت شما از سایت حذف می شود.

 16. امید داریم با به کارگیری این قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی درخور شان شما کاربران عزیز ارائه نماییم.

 17. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

 18. این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

منو